تاریخ امروز۷ اسفند ۱۳۹۹

همکاری در فروش

کسب درامد میلیونی با همکاری در فروش سایت بورس ملت

 

اگر در زمینه همکاری در فروش اینترنتی تجربه دارید و یا کار میکنید سایت بورس ملت با پورسانت بالا ۱۵درصد معادل(۱۲۰هزار تومان) میباشد،محصول سایت بورس ملت در مورد آموزش بورس میباشد و شما میتوانید با تبلیغ لینک اختصاصی خود به درامد بالایی برسید.

همکاری در فروش بورس ملت

همکاری در فروش بورس ملت

سود بازاریابی محصول آموزش بورس چقدر است؟

۱۵درصد معادل ۱۲۰هزار تومان که در کمتر جایی این پورسانت را میتوانید پیدا کنید

 

همکاری در فروش با بورس ملت چگونه است؟

برای همکاری با ما لازم است در سیستم همکاری در فروش ما عضو شوید و لینک اختصاصی خودتون را بردارید و با تبلیغ در سایت و یا شبکه های اجتماعی(اینستاگرام ،تلگرام و….)شروع به کسب درامد کنید.توجه داشته باشید در قسمت پنل خود لینکی که ساخته میشود مختص شماست و هر کسی روی آن لینک کلیک کند ومحصول را خریداری کند در صد مورد نظر بلافاصله بصورت اتوماتیک در پنل شما قابل مشاهده است.

 

“نکته مهم این است که اگر خریدار  روی لینک بازاریابی شما کلیک کند و همان موقع خریدی نکند تا ۱۴روز بعد ،هر خریدی از سایت انجام دهد به نام شما ثبت خواهد شد و پورسانت به حساب شما واریز خواهد شد.”

 

چطور در بورس ملت بیشتر بفروشم؟

کسانی فروش بیشتری دارند که  پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرامی خوبی دارند و یا سایت محتوا محور دارند که با تکیه بر سئو و بازاریابی محتوایی میتوانند درامد چند ده میلیونی در ماه را تجربه کنند.

 

چقدر طول میکشد درامدم  به حسابم واریز شود؟

می توانید درخواست واریز وجه به حساب بانکی تان را انجام دهید. پس ازتحویل محصول به دست مشتری  مبلغ به حساب شما واریز خواهد میشود.

همکاری در فروش

 

ثبت نام بعنوان همکار فروش

ورود به حساب کاربری

پسورد حود را فراموش کرده اید: